Dorosły człowiek średnio przesypia 6-9 godzin dziennie w zależności od trybu życia. Stanowi to ⅓ doby, czyli naprawdę dużo czasu. Z uwagi na to warto zainwestować w odpowiednio dobrany do indywidualnych potrzeb materac, na którym można się komfortowo oraz efektywnie wyspać. Do takich materacy należy Hilding Modern – wyjątkowo twardy materac piankowy.

Czym jest Hilding Modern?

Hilding Modern to nowoczesny produkt, który pozwala wyspać się w niezwykle komfortowych warunkach. Wszystko za sprawą wyjątkowego wkładu, który stanowi innowacyjna, stworzona przy użyciu najnowocześniejszej technologii pianka. W materacu Hilding Modern znajduje się:

  • wysokoelastyczna pianka HR, którą cechuje sprężystość, wytrzymałość i odporność na odkształcenia przy jednoczesnym zapewnieniu stabilnego wsparcia dla kręgosłupa,
  • pianka hybrydowa, która posiada otwartokomórkową strukturę, dzięki której wkład jest w doskonały sposób wentylowany.

Materace do spania z wkładem piankowym cechują się również niezwykłą lekkością, trwałością oraz wysokim poziomem wygodny. Wszystko to znaleźć można w materacu Hilding Modern, jednak to nie wszystko!

Czym cechuje się Hilding Modern?

Wyśpij się na twardym materacu Hilding Modern!Każdy materac posiada indywidualne cechy i tak też jest w przypadku materaca Hilding Modern. Jest on przyjazny alergikom poprzez zastosowanie specjalnych profilowań oraz nacięć, które usprawniają wentylację. Ponadto materac można bez problemu obrócić, ponieważ obie jego strony są przystosowane do użytkowania. Poprzez regularną zmianę stron można zwiększyć zarówno wentylację, jak i trwałość materaca Hilding Modern, co również należy do jego licznych zalet. Poza tym materac posiada dwie twardości – H3 po jednej stronie i H4 po drugiej, dzięki czemu można go odwracać w zależności od aktualnej wagi oraz preferencji odnośnie twardości. Jak wszystkie materace Hilding posiada siedem stref twardości, które umożliwiają dopasowanie się wkładu do anatomicznej budowy ciała użytkownika, zapewniając mu jak najlepsze podparcie.

Hilding Modern – dla kogo?

Hilding Modern to niezwykle uniwersalny materac, ponieważ spokojnie spać na nim mogą zarówno pary, jak i single. Dzięki zwiększonej twardości także pary o znacznej różnicy w wadze wyśpią się w komfortowych warunkach. Twardość H3 i H4 sprawia, że materac spełnia w odpowiedni sposób swoją funkcję nawet u osób ważących do 140 kg, co wśród materacy piankowych pojawia się bardzo rzadko. Z uwagi na wysoki poziom wentylacji oraz antyalergiczny pokrowiec Cashmere, materac Hilding Modern świetnie spisze się jako podłoże dla alergików, pozwalając im w nocy zachować higieniczne warunki snu. Materac Hilding Modern jest wszechstronny – idealny dla osób cięższych, prowadzących aktywny lub siedzący tryb życia. Tak naprawdę niezależnie od tego, jaki styl życia prowadzi użytkownik, materac Hilding Modern będzie dla niego najlepszym podłożem do snu.

Dobry sen potrafi zdziałać cuda – mobilizuje człowieka do działania oraz poprawia samopoczucie. Jednak aby móc skorzystać z jego dobroczynnych właściwości w pierwszej kolejności należy zadbać o odpowiednie podłoże, czyli materac. W tej roli idealnie spisze się Hilding Modern, twardy materac, który odnajdzie się w każdej sypialni!