Bóle kręgosłupa mogą znacznie utrudniać zasypianie oraz poranne wstawanie z łóżka. Warto zaopatrzyć się w materac, który może przynieść Ci ulgę w bólu. Jeśli zastanawiasz się, jaki produkt wybrać to koniecznie przeczytaj ten artykuł. 

Nowoczesny materac 

Materace dla osób z bólem kręgosłupa powinny być odpowiednio twarde i sprężyste. Pierwszy produkt, który chcemy Ci zaoferować to Hilding Electro. Jest to nowoczesny i wielofunkcyjny materac hybrydowy, który sprawdzi się zarówno u osób lekkich, jak i tych cięższych. Do jego konstrukcji wykorzystano sprężyny Multipocket, które w połączeniu z pianką hybrydową Fusion, zapewniają optymalną sprężystość i elastyczność. Wkład materaca jest odporny na nacisk i zapewni osobie chorej wsparcie całej sylwetki. Dodatkowo, do konstrukcji Hilding Electro użyto niezwykle elastycznej pianki połączonej z cienką warstwą Sizalu. Dzięki temu, materac jest twardszy. Top produktu jest odpinany i profilowany w taki sposób, by móc dobrać cechy materaca do swoich własnych preferencji i potrzeb. Materac nawierzchniowy można w łatwy sposób odpiąć i zabrać w podróż, by na wakacjach nie martwić się o przykry ból pleców.

Produkt nagrodzony certyfikatami 

Materac dla osób z bólem kręgosłupa - co wybrać?Jeśli zależy Ci na produkcie, którego jakość została potwierdzona certyfikatami, to koniecznie zapoznaj się z materacem Hilding Boogie. Produkt został odznaczony Certyfikatem Oeko-Tex® Standard 100. Oznacza to, że do jego produkcji użyto materiałów całkowicie bezpiecznych, które nie wpłyną w negatywny sposób na twoje zdrowie czy samopoczucie. Dodatkowo, materac świetnie sprawdzi się u alergików, ponieważ pokrowiec, w który go ubrano, nie posiada w sobie żadnych substancji potencjalnie alergogennych. Druga nagroda to certyfikat jakości AEH. Wraz z pomocą niezależnego Szwajcarskiego Instytutu AEH, produkt został sumiennie i skrupulatnie przebadany oraz poddany dogłębnym analizom. Przetestowano jego ergonomię, higienę, klimat oraz trwałość. Kupując Hilding Boogie zapewniasz sobie całkowite bezpieczeństwo i możesz mieć pewność, że twój kręgosłup otrzyma odpowiednią stabilizację.

Materac o właściwościach prozdrowotnych 

Trzecim produktem dedykowanym dla osób z bólami kręgosłupa jest Hilding Makarena. Jest to materac sprężynowy, który posiada właściwości prozdrowotne. Produkt nada się świetnie dla osób, cierpiących na dolegliwości związane z kręgosłupem, ponieważ materac zapewnia odpowiednią stabilizację pleców i pozwala mięśniom odprężyć się po ciężkim dniu. Hilding Makarena uzyskał status produktu medycznego, tj. spełnia wszelkie restrykcyjne wymagania dyrektyw unijnych, nowego, globalnego podejścia, które dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkownika oraz ochroną zdrowia i środowiska.

Materace do spania dostępne na naszej stronie ABC Snu to produkty, którym możesz w pełni zaufać. Jeśli zmagasz się z bólem kręgosłupa – kup odpowiedni materac już dziś.