Próbujesz wszystkiego, a Twoje dziecko wciąż ma problemy z zasypianiem lub budzi się w nocy? Z pomocą przychodzą zabawki do usypiania, które są idealnym rozwiązaniem wszelkich problemów związanych z nocnym wypoczynkiem.

Szumiące misie dla najmłodszych

Szumisie są wynalazkiem młodej mamy, Ani Skórzyńskiej, która poszukiwała przyjaznej alternatywy dla odkurzacza. Szum pochodzący z tego urządzenia był bowiem dźwiękiem, który lepiej niż cokolwiek innego usypiał jej syna. Właśnie dlatego powstały misie wydające pięć różnych rodzajów szumu. Wśród nich wyróżnia się dźwięki naśladujące fale morskie, padający deszcz. Tego typu szumy działają na dzieci wspaniale głównie ze względu na to, iż doskonale odwzorowują te, które były dla nich słyszalne w brzuchu mamy. Szum wycisza maluszki i sprawia, że te czują się bezpiecznie, a w efekcie spokojnie zasypiają. To, co sprawia, że Szumisie są tak uwielbiane przez rodziców to fakt, iż działają na podstawie bardzo prostego w obsłudze mechanizmu, wszystkie operacje wykonuje się za pomocą jednego przycisku. Rodzice indywidualnie mogą regulować głośność maskotki, a także wybierać tryb jej działania. Wersja rozszerzona posiada również czujnik snu, który sprawia, że zabawka uaktywnia się w momencie, gdy maluch zacznie się przebudzać lub płakać.

Doskonałe rozwiązanie dla starszych dzieci

Zabawki do usypiania - dla kogo będą dobrym wyborem?Szumiące maskotki są idealnym rozwiązaniem dla małych dzieci, natomiast o starszych w żadnym wypadku nie zapomniano. Z myślą o nich stworzono misia z kołysankami, które ułatwiają i umilają zasypianie, a ponadto pomagają dziecku wyciszyć się i uspokoić. W pamięci maskotki znajduje się 16 polskich utworów, częściowo śpiewanych, częściowo nuconych. Maskotka nieprzerwanie odtwarza kołysanki przez 30 minut. Rodzic posiada ponadto możliwość zapętlenia utworu, który jest ulubionym utworem pociechy. Niepowtarzalną zaletą misia z kołysankami jest funkcja nagrywania, dzięki której rodzic może nagrać swój własny głos, który często działa jeszcze skuteczniej.

Czy szumy pomagają zasnąć również osobom dorosłym?

To może wydawać się zaskakujące, natomiast szumy wspomagają zasypianie w każdym wieku. Są więc idealnym rozwiązaniem również dla dorosłych mających problemy z zasypianiem. Kompaktowe urządzenie SzumMi ma w swojej pamięci osiem różnych, nienarzucających się dźwięków, które wspomagają regenerację organizmu i zapobiegają wielokrotnemu budzeniu się w nocy. Pośród nich wymienia się trzy standardowe rodzaje szumów (biały, różowy, Browna) oraz pięć naturalnych dźwięków stworzonych na ich bazie. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest czujnik hałasu, który sprawia, że urządzenie aktywuje się w przypadku wystąpienia jakichkolwiek dźwięków z zewnątrz mogących wybudzić użytkownika ze snu.

Stwierdzenie mówiące o tym, że szumy są niezwykle pomocne dla osób w każdym wieku, które mają problemy ze snem, już dawno stało się faktem. Pozytywny wpływ tego typu dźwięków na jakość nocnego wypoczynku został już niejednokrotnie przebadany. Jak najszybciej odwiedź więc stronę Sleeping House i dowiedz się, jak wielką zmianę może poczynić niewielkie urządzenie lub urocza maskotka.