Często zdarza się, że materac wybrany kilka lat temu już nie spełnia swojej funkcji lub jego wygląd pozostawia wiele do życzenia. Szybko zmieniające się potrzeby użytkowników sprawiły, że powstał produkt nawierzchniowy – Hilding Bass, który w szybki i łatwy sposób poprawia komfort snu na dotychczasowym podłożu.

Najważniejsze właściwości materaca nawierzchniowego Hilding Bass

Aby wiedzieć, czy materac nawierzchniowy Hilding Bass jest produktem odpowiednim dla Ciebie, należy odpowiedzieć sobie na pytanie, co nie odpowiada Ci w aktualnym podłożu. Jest to bowiem wyrób, który ma za zadanie utwardzić główny materac lub kanapę. Jest wykonany z wysokoelastycznej pianki Velvet Touch o wysokości 4,7 cm, której głównymi cechami są elastyczność i sprężystość. Ponadto odpowiada za optymalną przepuszczalność powietrza i odpowiednią sztywność oraz wpływa na odczuwalną miękkość. Z takim materacem nawierzchniowym absolutnie nie trzeba się martwić o to, że podłoże stanie się nieprzyjemne – jedynym efektem jest lekkie utwardzenie, które można zauważyć głównie w samopoczuciu po przespanej nocy.

Dwa pokrowce do wyboru

Popraw komfort snu z materacem nawierzchniowym Hilding BassSklep z materacami Hilding posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie materaców oraz bierze pod uwagę wszystkie potrzeby swoich klientów. Właśnie dlatego Hilding Bass jest dostępny w dwóch pokrowcach do wyboru. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy może indywidualnie wybrać pokrycie, które idealnie sprawdzi się w jego sypialni. Pierwszy z nich – Tencel – to pokrowiec naturalny i antyalergiczny. Został wykonany z wiskozy, niewywołującej podrażnień, a ponadto zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Na uwagę zasługuje również to, że tkanina tego typu absorbuje wilgoć bezpośrednio z ciała użytkownika, co pozwala na zachowanie higieny na długo. Bez obaw można go prać w pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C. Druga opcja to pokrowiec Cashmere, który wyróżnia się niesamowitym składem – ta antyalergiczna, miła w dotyku tkanina to wysokiej jakości wiskoza w połączeniu z wartościowym kaszmirem. Izoluje przed zimnem oraz pochłania aż do 40% wilgoci z otoczenia. Takie właściwości zapewniają higieniczne i zdrowe otoczenie do snu. Ten pokrowiec, podobnie jak poprzedni, można zdejmować i prać w pralce – tym razem jednak w nieco niższej temperaturze, nieprzekraczającej 40°C.

Dla kogo jest odpowiedni?

Hilding Bass to produkt, z którego będą zadowolone oczywiście przede wszystkim te osoby, które mają dość poprzedniego, niekomfortowego podłoża. Bezkonkurencyjnie utwardza główny materac, a dodatkowo znacznie wpływa na komfort snu. Możliwość prania oraz właściwości hamujące rozwój szkodliwych mikroorganizmów sprawiają, że wyrób sprawdzi się również w sypialni u alergików. Co istotne, Hilding Bass jest elastyczny – oznacza to, iż może być użytkowany również na stelażach z możliwością regulacji położenia podnóżka i zagłówka.

Hilding Bass to świetny przykład na to, że wcale nie trzeba wydawać fortuny, aby znacząco polepszyć sobie jakość snu. To produkt idealny dla osób preferujących sen na nieco twardszym podłożu, które z jakiegoś powodu nie chcą kupować zupełnie nowego materaca.