Szukasz funkcjonalnego i komfortowego materaca, ale nie wiesz, jak dokonać odpowiedniego wyboru i jaki produkt będzie dla Ciebie idealny? Chciałbyś, by był on dopasowany do twoich potrzeb oraz spełniał wszystkie wymogi jakie można nałożyć na tego typu produkt? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak – koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Idealny materac dla par

Hilding Melody to materac, który świetnie sprawdzi się w przypadku par, które dodatkowo cechują się sporą różnicą wagową. Wkład Melody został tak skonstruowany i wyprofilowany, by stworzyć siedem stref twardości. Dodatkowo, materac wyposażono w specjalne otwory, które zapewniają wentylację produktu i jego odpowiednią higienę. Możesz mieć pewność, że każde z was wyśpi się, jak nigdy dotąd i wstanie w świetnym humorze. Dzięki swojej wysokiej elastyczności punktowej, Hilding Melody zapewnia wsparcie i dopasowuje się do ciężaru ciała. Sprawi to, że partner śpiący obok nie poczuje żadnych twoich ruchów i nie wpłynie to na jakość jego snu. Jeśli dodatkowo, któreś z was jest znacznie cięższe, to dzięki podwyższonej twardości, materac idealnie sprawdzi się również w tym przypadku.

Czy Hilding Melody to produkt dla Ciebie?Ulga dla seniorów

Z wiekiem, seniorzy skarżą się na przykre bóle w okolicach kręgosłupa i mają problemy ze stawami, co znacznie utrudnia im poranne wstawanie z łóżka. Materac Hilding Melody został tak zbudowany, by stabilizować i wspierać ciało. Jest on odpowiednio sprężysty i plastyczny, co pozwala na łatwiejsze obracanie się. Materac zawiera wysoką gęstość lateksu, co wpływa na jego wytrzymałość i pożądaną elastyczność. Jeśli cierpisz na uciążliwe bóle pleców, to Hilding Melody pomoże w ich stabilizacji i odpręży mięśnie. Jest to idealny produkt, który warto sprezentować swoim rodzicom i pokazać tym troskę o nich.

Materac dla alergików

Jeśli zdarzyło Ci się, że materac wywołał u Ciebie reakcję alergiczną to musisz zwracać szczególną uwagę na to, z jakich materiałów jest on zbudowany. Materace Hilding posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który zapewnia, że wszelkie materiały wykorzystane do ich produkcji, nie są w żaden sposób szkodliwe dla zdrowia użytkownika. Dzięki temu wiesz, że kupując produkt Hilding Melody, zagwarantujesz sobie najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Pokrowce, w który został ubrany materac, nie zawierają substancji alergogennych, dlatego nie musisz martwić się o niepożądaną wysypkę czy opuchnięte oczy. Produkt ma właściwości antybakteryjne oraz przeciwgrzybicze. Pokrowiec Italiano potrafi zniwelować przykre zapachy. W razie jakichkolwiek zabrudzeń, oba pokrowce możesz śmiało zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

Materace do spania to produkty o najwyższej jakości. Uniwersalność Hilding Melody sprawi, że każdy będzie mógł cieszyć się z jego właściwości. Klienci, którzy zakupili ten produkt są bardzo zadowoleni i chętnie polecają go znajomym.