Materac jest niezwykle istotny w życiu człowieka, ponieważ spędzamy na nim aż ⅓ swojego życia. Nic zatem dziwnego, że powinien być jak najlepiej dostosowany do potrzeb użytkownika – czyli spersonalizowany. Oznacza to, że aby uzyskać zdrowy i regenerujący sen, powinien mieć odpowiednią twardość dopasowaną do wzrostu, wagi oraz indywidualnych preferencji, zapewniać ergonomię i jednocześnie być wysoce higienicznym. Jaki producent zapewnia tego typu produkty? 

Materace od Hilding Anders – najważniejsze cechy

Materace produkowane przez Hilding Anders są gwarancją zdrowego oraz regenerującego snu, który zależy od kilku kluczowych czynników. Jest nim między innymi wyjątkowa ergonomia, która pozwala materacowi odpowiednio dopasować się do indywidualnych kształtów ciała. W ten sposób kręgosłup zachowuje przez całą noc swoje fizjologiczne krzywizny, a mięśnie są odciążone i mogą się prawidłowo zdegenerować. Wewnątrz materacy Hilding panuje zdrowy mikroklimat, za który odpowiadają przewiewne tkaniny oraz materiały odprowadzające wilgoć, które jednocześnie zapewniają optymalną cyrkulację powietrza. Uniemożliwia to rozwój pleśni oraz grzybów. Sam materac w łatwy sposób można zachować w czystości piorąc jego pokrowiec w odpowiednio wysokiej temperaturze. Oferowane przez Hilding Anders produkty są niezwykle trwałe oraz wytrzymałe, co tylko podkreśla ich wysoką jakość. Materace Hilding – dlaczego wartoWarto także nadmienić, że firma Hilding Anders dba o środowisko, dlatego też wszelkie odpady wytwarzane podczas produkcji są segregowane, a toksyczne i niebezpieczne substancje chemiczne nie są używane. Jeśli chodzi o dostępność materacy od Hilding Anders, to widnieją one pod własnymi markami takimi jak Hilding czy Curem, jednak produkowane są także dla innych firm pod ich markami, takimi jak: Natura i Galaxy dla Agata Meble, Immensity dla Black Red White, czy też dla mniejszych graczy jak Pan Materac, Senpo i EMBE Sp. z o.o. Dla tego ostatniego stworzono wyjątkowe produkty SleepMed. Czym charakteryzują się te materace?

 

SleepMed, czyli innowacyjne materace prozdrowotne

SleepMed to materace, które posiadają status wyrobu medycznego. Ich niezwykłe właściwości prozdrowotne, których pozytywny wpływ można odczuć już po kilku nocach, jak i bezpieczeństwo i jakość potwierdza certyfikat przyznawany przez Szwajcarski Instytut AEH. Materace SleepMed gwarantują niezwykły komfort poprzez zastosowanie innowacyjnego wypełnienia oraz posiadają możliwość regulacji twardości, dzięki czemu można indywidualnie dopasować do swoich potrzeb i preferencji twardość podłoża, a tym samym i komfort bez niepotrzebnej wymiany materaca! Modele, które oferuje SleepMed, to między innymi materace piankowe, których wypełnienie składa się w całości z różnego rodzaju nowoczesnych, oddychających i odpornych na eksploatację pianek – termoelastycznej i wysokoelastycznej. Pozwalają one na zaznanie niebywałej wygody podczas snu. Wszystko za sprawą tej pierwszej, która wykazuje umiejętność reagowania na ciepło ciała użytkownika – na tej podstawie dopasowuje się do jego naturalnych krzywizn zapewniając mu personalizowane wsparcie. Warto wiedzieć, że materace SleepMed to także materace ortopedyczne. Materace te redukują także drgania oraz nie ulegają odkształceniom, dzięki czemu można cieszyć się nimi znacznie dłużej oraz są idealne dla osób, które muszą większość czasu spędzać w pozycji leżącej. Chcesz poznać te produkty bliżej? Odwiedź stronę www lub sklepy z materacami SleepMed.

Materace od Hilding Anders są wyjątkowe pod każdym względem – w sposób szczególny dbają o zdrowy i regenerujący sen użytkownika. Szeroki wybór produktów oraz ich zróżnicowanie pozwala na idealne dopasowanie materaca pod swoje potrzeby.