Każdy z nas marzy o idealnym poranku – takim, który rozpoczyna się bez zbędnego budzika, z poczuciem pełnej energii i gotowości do stawienia czoła wyzwaniom nowego dnia. Kluczem do takiego startu jest odpowiedni sen, a to, jak śpimy, w dużej mierze zależy od jakości naszego materaca. W poniższym artykule przyjrzymy się, jak materac SleepMed może odmienić Twoje poranki, zapewniając nie tylko komfortowy i regenerujący sen, ale również wpływając pozytywnie na Twoje samopoczucie i zdrowie. Dzięki zaawansowanym technologiom i ciekawym rozwiązaniom, materace SleepMed oferują naprawdę wyjątkowe wsparcie dla całego Twojego ciała. To oczywiście przekłada się na lepszą jakość snu oraz lepsze poranki! Jeśli więc jesteś ciekawy tego tematu, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią naszego artykułu!

Jak wpływ materaca SleepMed może zmienić Twoje poranki?

Jak wpływ materaca SleepMed może zmienić Twoje poranki?Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że materac, na którym odpoczywamy kilka godzin w ciągu całej doby, może znacząco wpływać na nasze samopoczucie zaraz po przebudzeniu się rano. Jak wpływ materaca SleepMed może zmienić Twoje poranki?

  • Optymalne wsparcie dla kręgosłupa – materace SleepMed charakteryzują się bardzo dobrym podparciem dla całej sylwetki, a w szczególności dla kręgosłupa. Oznacza to, że co poranek będziesz budził się bez odczuwania jakiegokolwiek bólu i napięcia mięśniowego.
  • Wypełnienie – modele materaców produkowane przez markę SleepMed cechują się również wykorzystywaniem doskonałej jakości materiałów. Jednym z nich jest pianka termoelastyczna, która idealnie dostosowuje się do krzywizn sylwetki z pomocą ciepła ciała. Drugim, również bardzo popularnym wypełnieniem jest pianka wysokoelastyczna, która jest wyjątkowo sprężysta i zapewni Ci doskonałej jakości komfort oraz relaks. Jeszcze innym wypełnieniem są sprężyny, ale nie takie zwykłe, tylko kieszeniowe. Co to oznacza? Każda pojedyncza sprężyna umieszczona jest w osobnej komorze, co sprawia, że ciało jest optymalnie podtrzymywane z każdej strony. Te właśnie wypełnienia sprawią, że codziennie rano będziesz się budzić wypoczętym i pełnym energii.
  • Poprawa jakości i komfortu snu – oczywiście materace marki SleepMed odpowiedzialne są również za lepszą regenerację organizmu i tym samym poprawę jakości snu. Zmniejsza to znacznie uczucie zmęczenia zaraz po przebudzeniu, a człowiek ma więcej energii podczas trwania całego dnia. Dodatkowo będziesz odczuwać większą wygodę oraz relaks podczas odpoczynku.
  • Lepsze samopoczucie – spanie na materacu marki SleepMed zapewni Ci także lepsze samopoczucie zaraz po przebudzeniu, które będzie się utrzymywało przez cały dzień. Dodatkowo Twoja energia zwiększy swój poziom i będziesz bardziej zmotywowany do działania.
  • Inwestycja w zdrowie – materace SleepMed zapewniają także długoterminowe korzyści dla zdrowia fizycznego oraz psychicznego. Po przebudzeniu nie będziesz odczuwać bólu, dyskomfortu oraz chronicznego zmęczenia. Twoje poranki staną się dużo lepsze, radośniejsze i pełne optymizmu! Poprawi się ogólna jakość Twojego codziennego życia.

Z materacem SleepMed każdy poranek może stać się przyjemniejszy i bardziej produktywny, co wpłynie pozytywnie na Twoje codzienne życie. Dlatego tak ważny jest zakup odpowiedniego materaca, który będzie przede wszystkim dostosowany do Twoich potrzeb, preferencji i wymagań.

Poznaj modele materaców marki SleepMed, dzięki którym Twoje poranki zmienią się na lepsze!

Marka SleepMed w swojej ofercie ma naprawdę bogatą bazę materaców, które różnią się od siebie przede wszystkim wypełnieniem oraz twardością. Poniżej poznasz niektóre z nich!

  • Materac SleepMed Natura Plus – nasza pierwsza propozycja to materac piankowy, a dodatkowo naturalny. Wykonany został z warstwy pianki Visco Bio o wysokości 6 centymetrów, warstwy pianki wysokoelastycznej HR BIO z technologią Airforce, która dba o odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz produktu o wysokości 8 centymetrów oraz warstwy pianki wysokoelastycznej Naturalis także z technologią Airforce o wysokości 10 centymetrów. Jak wcześniej wspomnieliśmy, materac SleepMed Natura Plus jest produktem naturalnym, a to oznacza, że wszystkie użyte do jego produkcji materiały są biodegradowalne i nadają się do recyklingu. Jeśli więc zależy Ci na środowisku, to koniecznie postaw na ten model materaca marki SleepMed! Dodatkowo produkt ten ma właściwości antybakteryjne, antyalergiczne oraz prozdrowotne, co jest niezwykle ważne przede wszystkim dla alergików i osób borykających się z różnymi problemami związanymi z ich zdrowiem. Materac ten ma regulację twardości i może być bardzo twardy, twardy oraz o średniej twardości. Doskonale sprawdzi się w sypialniach alergików, osób dużych i ciężkich, par oraz osób śpiących w pojedynkę.
  • Materac SleepMed Supreme – ten produkt określany jest jako materac piankowy, a dokładniej termoelastyczny. Oznacza to, że w jakimś stopniu wypełniony jest pianką termoelastyczną, która doskonale dopasowuje się do sylwetki i anatomicznych krzywizn ciała za pomocą jego ciepła. To powoduje, że powierzchnia ta dla wielu osób jest wręcz idealna do długiego odpoczynku. Wnętrze tego materaca składa się z dwóch warstw pianki wysokoelastycznej VPPHR z technologią Airforce, która sprawia, że cyrkulacja powietrza wewnątrz produktu jest optymalna o wysokości 7,5 centymetrów, warstwy pianki VPPHR Soft o wysokości 10,5 centymetrów oraz warstwy pianki termoelastycznej VitaRest o wysokości 8 centymetrów. Materac ten posiada regulację twardości i może być zarówno twardy, jak i średnio twardy. Będzie doskonałym wyborem dla alergików, par, singli oraz osób o nieco większej masie ciała.
  • Materac SleepMed Hybrid Supreme – nasza ostatnia propozycja to materac sprężynowy, który ma wkład typu multipocket. W jego skład wchodzi 7-strefowy wkład kieszeniowy MPO o wysokości 13 centymetrów, dwie warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR Hard o wysokości 3 centymetrów, warstwa pianki VPPHR Soft o wysokości 4 centymetrów oraz warstwa pianki termoelastycznej VitaRest o wysokości 6 centymetrów, natomiast po bokach materaca znajduje się pianka FlexiFoam z technologią Airforce, która doskonale dba o cyrkulację powietrza. Ten model posiada regulację twardości, dzięki czemu może być twardy i średnio twardy. Będzie idealnym wyborem do sypialni dla dużych i ciężkich, dla par, singli oraz alergików.

Podsumowując, wybór materaca SleepMed może diametralnie zmienić Twoje poranki na lepsze. Nie czekaj i już dziś zamów idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, wymagań i preferencji model, który zapewni Ci optymalny sen!

wyrób medycznySleepMed Natura Plus, SleepMed Supreme, SleepMed Hybrid Supreme to materac przeznaczony do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego(mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.