Kiedy pragniemy zadbać o nasze zdrowie i codzienne samopoczucie, to bardzo często decydujemy się na duże zmiany w naszym życiu. Może to być lepsza dieta, więcej ruchu w ciągu dnia czy zmiana materaca na nowszy i lepszy model. Sen odgrywa niezwykle istotną rolę, ponieważ to dzięki niemu organizm się regeneruje i przygotowuje na nowy dzień pełen wyzwań. Dlatego warto zainwestować w materac, który zapewni nam optymalne warunki do odpoczynku. Wysokiej jakości materace SleepMed, dzięki zaawansowanej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom, stają się synonimem doskonałego snu. W poniższym artykule dowiesz się, dlaczego warto postawić na produkty tej marki i jakie korzyści przynosi inwestycja w komfortowy i zdrowy sen. Jesteś ciekawy tego tematu? Koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią naszego artykułu!

Czym wyróżniają się materace marki SleepMed i dlaczego warto w nie zainwestować?

Dlaczego warto zainwestować w wysokiej jakości materac SleepMed?Materace marki SleepMed wyróżniają się na rynku dzięki kilku kluczowym cechom, które stawiają je w czołówce produktów zapewniających komfortowy i zdrowy sen. Poniżej znajdziesz kilka z nich!

  • Technologie – po pierwsze materace SleepMed tworzone są dzięki zaawansowanym technologiom, które doskonale wspomagają optymalny sen. Jedną z nich jest technologia Airforce, która polega na specjalnym nacięciu w piankach, zapewniając doskonałą wentylację wewnątrz produktu. To zapobiega przegrzewaniu się organizmu oraz gromadzeniu wilgoci, i tym samym tworzy higieniczne warunki do snu. Materace SleepMed korzystają także z pianki termoelastycznej oraz wysokoelastycznej, które zapewniają wspaniałą wygodę każdemu, kto się na nich położy. Pierwsza z nich, czyli pianka termoelastyczna przystosowuje się do sylwetki za pomocą ciepła ciała, sprawiając, że użytkownik czuje się otulony z każdej strony. Pianka wysokoelastyczna natomiast jest niezwykle sprężysta i nadaje materacowi wspaniałej wygody.
  • Strefy twardości – materace SleepMed są często podzielone na strefy twardości, które dopasowują się do różnych partii ciała, wspierając kręgosłup i zapewniając ergonomiczne ułożenie ciała podczas snu.
  • Antyalergiczność – dodatkowo, jeśli jesteś alergikiem, to marka SleepMed wychodzi Twoim problemom naprzeciw! Materiały, które są wykorzystywane do produkcji materaców, mają właściwości antyalergiczne i istnieje naprawdę niewielkie ryzyko wystąpienia alergii.
  • Wysoka jakość wykonania i trwałość – produkty SleepMed wyróżniają się także wysoką jakością wykonania i trwałością, dlatego, jeśli zdecydujesz się na zakup materaca tej marki, to nie musisz się obawiać, że po krótkim czasie przestanie Ci on odpowiadać, ponieważ straci swoje właściwości.
  • Idealne dopasowanie do potrzeb – szeroka gama produktów SleepMed pozwala na wybór materaca idealnie dopasowanego do indywidualnych preferencji użytkownika, uwzględniając różne stopnie twardości i rodzaje wypełnienia.
  • Ekologia – wspaniałe jest również to, że firma stawia na ekologiczne materiały i procesy produkcyjne, dbając o środowisko naturalne, więc jeśli jest to dla Ciebie ważne, to koniecznie postaw na SleepMed!

Inwestując w materac SleepMed, możesz liczyć na komfortowy, zdrowy sen, który przełoży się na lepsze samopoczucie i jakość życia. To wybór, który łączy innowację, ergonomię i troskę o zdrowie, co jest najważniejsze!

Poznaj nowoczesne modele materaców marki SleepMed, które spełnią Twoje oczekiwania!

Marka SleepMed ma w swojej ofercie naprawdę dużo różnych materaców, które wyróżniają się najnowszymi technologiami, doskonałym dopasowaniem materiałów i dostosowaniem do wielu osób. Jakie materace można wyróżnić?

  • Materac SleepMed Natura Hybrid Plus – jest to materac hybrydowy, co oznacza, że w jego wnętrzu znaleźć można zarówno wkład sprężynowy, jak i różnego rodzaju pianki. Dodatkowo ten model należy do naturalnych produktów, więc jednocześnie jest przyjazny środowisku. W jego wnętrzu znaleźć można warstwę pianki Visco Bio o wysokości 6 centymetrów, warstwę pianki wysokoelastycznej HR BIO o wysokości 2 centymetrów, warstwę pianki wysokoelastycznej Naturalis o wysokości 3 centymetrów oraz 7-strefowy wkład kieszeniowy MPO o wysokości 13 centymetrów. Natomiast po bokach materaca znajduje się pianka BIO PU. Takie połączenie sprawia, że jest to doskonały materac dla alergików, par, singli oraz osób o większej masie ciała.
  • Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus – ten model jest określany jako sprężynowy, a dokładniej multipocket. W środku znajduje się 7-strefowy wkład kieszeniowy MPO o wysokości 13 centymetrów, warstwa pianki wysokoelastycznej VPPHR Soft z technologią Airforce, która dba o prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz produktu o wysokości 2 centymetrów, warstwa pianki hybrydowej Hybrid HY Hard również z technologią Airforce o wysokości 3 centymetrów. Dodatkowo ten model wyposażony jest w odpinany top Termo o wysokości 7 centymetrów, w którego skład wchodzi: warstwa profilowanej pianki termoelastycznej Celsius-Waterlily o wysokości 6 centymetrów oraz warstwa pianki o wysokości 1 centymetra. Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus dedykowany jest przede wszystkim parom, singlom oraz osobom, które są nieco większe i cięższe.

  • Materac SleepMed Supreme Plus – nasza trzecia propozycja to materac SleepMed Supreme Plus, który jest produktem piankowym, a dokładniej termoelastycznym. Oznacza to, że jego powierzchnia doskonale dopasowuje się do krzywizn sylwetki z pomocą ciepła ciała. W jego wnętrzu znajdują się dwie warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR z technologią Airforce, która odpowiedzialna jest za odpowiedni przepływ powietrza we wnętrzu produktu o wysokości 10 centymetrów, pianka VPPHR Soft o wysokości 8 centymetrów oraz odpinany top, który wykonany został z pianki termoelastycznej Visco o wysokości 6 centymetrów oraz warstwa innej pianki o wysokości 1 centymetra. Całość sprawia, że jest to odpowiedni model dla singli, alergików, osób dużych i ciężkich oraz par.

Mamy nadzieję, że te modele materaców zainspirują Cię do zmiany swojego podłoża do spania na lepsze! Nie czekaj i już dziś zamów materac, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb, wymagań i preferencji!

Teraz już na pewno wiesz, dlaczego warto zainwestować w wysokiej jakości materac SleepMed! Zapewniają one doskonały odpoczynek i komfort przez wiele lat, co jest niezwykle istotne w codziennym funkcjonowaniu.

wyrób medycznySleepMed Natura Hybrid Plus, SleepMed Hybrid Supreme Plus, SleepMed Supreme Plus to materac przeznaczony do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego(mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.