Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że na sen, czyli prostą, ale podstawową czynność fizjologiczną przeznaczamy aż ⅓ swojego życia. Warto zatem czas ten spędzić w komfortowych warunkach i wyposażyć swoje łóżko w wysokiej jakości materace Fit.4.Sleep. Dlaczego warto w nie zainwestować oraz czym niezwykłym się wyróżniają?

Materace Fit.4.Sleep – budowa

Materace Fit.4.Sleep zostały stworzone specjalnie z myślą o zapewnieniu nam zdrowego i spokojnego wypoczynku. Jest to możliwe między innymi poprzez unikalne wypełnienie, jakim charakteryzują się te produkty. W ofercie dostępne są modele piankowe, czyli takie, w których wykorzystano piankę wysokoelastyczną – lekki, miękki i przyjemnie otulający ciało materiał. Oprócz tego charakteryzuje się wysoką sprężystością, wytrzymałością oraz odpornością na odkształcenia. Dostępne są również modele, w których zastosowano sprężyny kieszeniowe. Dzięki swojej unikalnej budowie, opierającej się na umieszczeniu każdej sprężyny w osobnej kieszonce materiałowej, gwarantują wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań. Warto zaznaczyć, że niezależnie od rodzaju wypełnienia, oba umożliwiają stabilizację ciała oraz wsparcie kręgosłupa.

Materace Fit.4.Sleep – właściwości 

Czym wyróżniają się materace Fit.4.Sleep oraz dlaczego warto w nie zainwestować?Materace Fit.4.Sleep wyróżniają się na współczesnym rynku nie tylko wysokiej jakości wypełnieniem, ale także unikalnymi cechami. Wód nich wyróżnić można:

  • właściwości antyalergiczne, 
  • optymalną wentylację wkładu, 
  • dwiema twardościami, 
  • siedmioma strefami twardości, 
  • pokrowcem typu zima/lato. 

Oprócz tego, w ofercie Fit.4.Sleep znajdziemy modele o różnej wielkości i szerokości, w tym materace 80×200 lub 80×190 cm, a także 120×200 czy 160×200 cm.

Materace Fit.4.Sleep – odpowiednie dla kogo? 

Materace Fit.4.Sleep wyróżniają się licznymi właściwościami oraz unikalną budową, przez co w pozytywny sposób oddziałują na jakość naszego snu. Z uwagi na to, sprawdzą się w sypialni wielu osób, w tym: 

  • alergików, gdyż posiadają właściwości antyalergiczne, 
  • par i singli, gdyż dostępne są zarówno wąskie materace 90×200 cm, jak i szeroki – 180×200 cm, 
  • osób lżejszych i cięższych, gdyż wyróżniają się dwiema twardościami, 
  • osób młodszych i starszych, gdyż oferują siedem stref twardości i wypełnienie, które w prawidłowy sposób wspiera kręgosłup i stabilizuje sylwetkę.

Wybierając wysokiej jakości materace Fit.4.Sleep, mamy gwarancję spokojnego i komfortowego wypoczynku. Dzięki temu każdy z nas jest w stanie prawidłowo funkcjonować w ciągu dnia, a także cieszyć się dużymi pokładami energii.