Sen powinien kojarzyć się z cudownym wypoczynkiem, który pozwala na oderwanie się choć na kilka godzin od codziennych obowiązków. Zapadanie w sen powinno być momentem niezwykle błogim i długo wyczekiwanym. Aby tak było, warto zwrócić szczególną uwagę na podłoże do snu, na którym śpisz. Zainteresowani zakupem nowego modelu mają teraz do wyboru również materace naturalne, które niewątpliwie są w stanie spełnić wszystkie ich potrzeby. 

Materac naturalny – co to takiego?

Materac naturalny to produkt, którego proces produkcji opiera się na wykorzystaniu surowców pochodzących wprost ze środowiska naturalnego. Kolekcja ta powstała z myślą o klientach, którym zależy nie tylko na komforcie i funkcjonalności podłoża do snu, ale również na tym, by w jakiś sposób dbać o środowisko. Dobrze robić to w trakcie nocnego wypoczynku, ponieważ to właśnie na niego poświęca się średnio ⅓ swojego życia. Materace naturalne różnią się tym od standardowych, dobrze znanych propozycji, że powstają z surowców wysokiej jakości, które są pozyskiwane w sposób zrównoważony. Ich wykorzystanie nie sprawia jednak, że wyrób traci na jakości. Wręcz przeciwnie – wciąż posiada cechy standardowych propozycji, a w dodatku posiada szereg właściwości prozdrowotnych, które są zapewniane dzięki takim surowcom, jak na przykład olej rycynowy.

Hilding Mistral – czym został wypełniony?

Materace naturalne - nowości na rynku, na czele których stoi model Hilding MistralJednym z modeli, który wchodzi w skład kolekcji naturalnej jest Hilding Mistral. Materac ten jest produktem wyjątkowym, między innymi dlatego, że daje użytkownikowi wybór pomiędzy dwiema zróżnicowanymi twardościami. To wszystko dzięki zastosowaniu pianek o różnych właściwościach. Na stronie bardzo twardej znajduje się pianka Naturalis o wysokości 3 cm nasączona olejem rycynowym. Na drugiej, nieco bardziej miękkiej stronie znajduje się pianka wysokoelastyczna HR, w której olejek sojowy zastępuje chemiczne związki. Pomiędzy dwoma wymienionymi surowcami znajdują się wysokiej jakości sprężyny kieszeniowe, dzięki którym podłoże do snu jest niesamowicie elastyczne punktowo. Zostały one podzielone na siedem stref twardości, dzięki czemu każda część ciała użytkownika jest podpierana w sposób indywidualny.

Dla kogo materac naturalny?

Materace naturalne zostały stworzone z myślą o osobach, którym zależy na zdrowym i efektywnym śnie. Właściwości modelu Hilding Mistral sprawiają jednak, że są to podłoża wprost idealne dla:

  • osób z bólami kręgosłupa,
  • osób o podwyższonej masie ciała,
  • par,
  • alergików,
  • seniorów.

Wybór odpowiedniego materaca to bardzo ważna kwestia. Udany nocny wypoczynek jest gwarancją udanego i produktywnego dnia, dlatego warto poświęcić czas na zapoznanie się z właściwościami produktu i wybrać propozycję idealną dla siebie. Kto wie, może to właśnie Hilding Mistral jest tym odpowiednim?

Materac Mistral, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/