Wygodny materac to podstawa dobrze wyposażonej sypialni. Coraz częściej mamy świadomość tego, jak ważną rolę odgrywa wygodny i komfortowy sen w naszym życiu, dzięki czemu podejmujemy decyzje odnoszące się do właściwego podłoża. Co ważne, materac jest tym elementem sypialni, na którego zakupie nie powinno się oszczędzać. Jakie właściwości mają najpopularniejsze na rynku materace Hilding? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.

Materace piankowe i sprężynowe

Te dwa rodzaje podłoży do spania to zdecydowanie najczęściej powielający się zakup wśród klientów Hilding Anders. Choć znajdziemy je także w ofertach wielu innych producentów, to właśnie materace Hilding są najczęściej obdarzane zaufaniem ze względu na wysoką jakość wykonania oraz gwarantowany komfort wypoczynku. Materace piankowe są tworzone z różnych materiałów, dzięki czemu każdy użytkownik ma możliwość wyboru tego, co najbardziej mu odpowiada. Wśród surowców, które można spotkać w ofercie Hilding, znajdują się pianki termoelastyczne i wysokoelastyczne. Oba materiały są najwyższej jakości i sprawiają, że użytkownik może całkowicie odpocząć i pozwolić swoim mięśniom na regenerację w trakcie snu. Idealne dopasowanie materaca do ciała to także ich niezaprzeczalna zaleta. Drugim rodzajem pożądanego rozwiązania w naszych sypialniach są materace sprężynowe. Już od dawna nie kojarzą się nam ze skrzypiącymi w trakcie nocy sprężynami w tanich hotelach, bo Hilding Anders wprowadził nową jakość na rynek. Są nią materace kieszeniowe, w których wszystkie sprężyny zostały pochowane w osobne kieszenie, dzięki czemu nic nie wbija się w ciało śpiącego użytkownika ani tym bardziej nie słychać żadnego zgrzytania w trakcie zmiany pozycji. Co więcej, materace tego typu są na tyle bezszelestne, że są cały czas polecane jako dwuosobowa opcja dla par. Uginają się jedynie punktowo, dzięki czemu sen partnera nie zostanie zburzony w momencie, w którym druga osoba postanowi wstać z łóżka.

Medyczna linia SleepMed dla wymagających

Materace Hilding - właściwościHilding Anders, dbając o poszerzanie oferty, proponuje rozwiązanie także dla tych osób, które mają wysokie oczekiwania względem podłoża do spania. Produktem tego typu są wyroby medyczne SleepMed, które koncern wyprodukował na potrzeby poznańskiego dystrybutora – EMBE Sp. z o.o. Otrzymały one certyfikat jakości potwierdzony badaniami Instytutu AEH. Sprawdzają się w sypialnianych warunkach osób, które oczekują najwyższej jakości i komfortowego snu na co dzień. Materace ortopedyczne, które są proponowane przez Hilding Anders, to podłoża, które stworzone zostały z myślą zwłaszcza o tych, którzy nie mogą ze względów zdrowotnych wstawać z łóżka. Często towarzyszą temu faktowi odleżyny i brak komfortu odpoczynku. Materace Hilding Anders wychodzą naprzeciw takim wymaganiom, niwelując ryzyko powstawania odleżyn i innych dolegliwości. Co więcej, są świetnym produktem także dla tych osób, które borykają się z różnymi problemami związanymi z kręgosłupem czy wadami postawy. Linia SleepMed dba o to, by podczas rehabilitacji wspomagać chorego odpowiednią regeneracją oraz stabilnym podparciem pleców.

Jeśli chcesz przekonać się na własną rękę o jakości, która jest gwarantowana przez producenta Hilding Anders, koniecznie sprawdź ofertę w sklepach z materacami SleepMed. Zainwestuj w swoje zdrowie, by mieć zawsze dobre samopoczucie.