Szukasz materaca o potwierdzonych właściwościach prozdrowotnych, ale nie jesteś gotowy wydawać na to dużej ilości pieniędzy? Marka Hilding pomyślała również o takich osobach i stworzyła niedrogi model dla wymagających użytkowników – Hilding Fandango.

Niesamowity produkt w przystępnej cenie

Hilding Fandango to sprężynowy materac kieszeniowy, który wyróżnia się dwiema twardościami. Takie rozwiązanie powstało z myślą o osobach niezdecydowanych, które jeszcze nie wiedzą jakie podłoże odpowiada im najbardziej. Materace dwustronne cechują się zastosowaniem materiałów o różnych właściwościach zapewniających inny stopień twardości i komfortu. Podłoże cechuje się twardością H3, która w teorii najlepiej sprawdza się u osób ważących powyżej 80 kg, ale doskonale spełnia swoją funkcję także u użytkowników o mniejszej wadze. Po odwróceniu wyrobu na drugą stronę można uzyskać bardzo twarde podłoże (H4) idealne dla miłośników snu na materacach tego typu. Dwustronność ma jeszcze jedną, ogromną zaletę: regularne obracanie wyrobu pozytywnie wpływa na jego trwałość i gwarantuje odpowiednią wentylację we wnętrzu produktu.

Pozytywne cechy potwierdzone certyfikatami

Hilding Fandango - materac o statusie wyrobu medycznego nie musi być drogi!Dla osób posiadających specjalne potrzeby spowodowane dolegliwościami utrudniającymi zdrowy i komfortowy sen, bardzo ważne jest to, aby prozdrowotne działanie wyrobu było w jakikolwiek sposób potwierdzone. Tak właśnie jest w przypadku tego modelu. Został wyróżniony certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, który gwarantuje bezpieczeństwo tekstyliów. Dowodzi, iż produkty wykorzystane do produkcji materaca Hilding Fandango są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka, a ponadto spełniają wysoko humanoekologiczne wymagania. Na największą uwagę zasługuje status wyrobu medycznego, który potwierdza spełnienie wszystkich restrykcyjnych wymagań dotyczących bezpieczeństwa użytkownika oraz ochrony środowiska. Dzięki temu można mieć pewność, że produkt realnie wpływa na komfort snu i zapewnia prawidłowe podparcie dla kręgosłupa użytkownika. Wyrób został doceniony także przez szwajcarski Instytut AEH oraz przez Laboratorium Sleep-Lab. Certyfikat jakości, który został przez nich przyznany oznacza, że Hilding Fandango spełnia najwyższe standardy w zakresie ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Są to cztery najważniejsze czynniki z punktu widzenia zdrowego i komfortowego snu potwierdzone dzięki specjalistycznym testom i szczegółowej analizie.

Wnętrze materaca Hilding Fandango – z czego się składa?

Wyjątkowo dopracowane sprężyny kieszeniowe to to, co wyróżnia materace Hilding i sprawia, że na tle innych są wyjątkowe. Każda sprężyna jest umieszczona w osobnej kieszonce, co umożliwia jej indywidualną pracę i zapewnia wyjątkową elastyczność punktową. Wyrób został podzielony na siedem zróżnicowanych stref twardości, które gwarantują indywidualne podparcie każdej części ciała. Ich największą zaletą jest umiejętność dopasowania się do ciała użytkownika. Kolejne warstwy to dwie maty: filcowa oraz kokosowa. Pierwsza z nich amortyzuje sprężyny i zwiększa żywotność materaca, natomiast warstwa kokosu doskonale przepuszcza powietrze wewnątrz produktu i zwiększa twardość materaca.

Jak widać, wyrób medyczny wcale nie musi być drogi. Hilding Fandango to funkcjonalny model objęty pięcioletnią gwarancją, który zapewnia komfortowy sen mimo braku pianek we wnętrzu. Dobrze sprawdzi się w sypialni u osób, które cierpią z powodu chronicznego bólu kręgosłupa, u alergików, a także u seniorów.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/